22 فروردین 1397

چگونه دروس عمومی را در کنکور بالای 80 درصد بزنیم

مولف: مجتبی مراد زاده دهکردی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

سرمایه گذاری روی دروس عمومی کنکور یکی از مطمئن ترین سرمایه‌گذاری از لحاظ بازدهی برای یک داوطلب کنکوری هست چرا که مباحث دروس عمومی نسبت به دروس اختصاصی زودبازده تر هستند و در زمان کمترین میشه به تسلط روی این دروس رسید.
حتما میدونید اگر درصدهای دروس عمومی شما بالای ۸۰ درصد باشه چقدر در نتیجه نهایی و رتبه کنکورتون تاثیر گذار هست. برای اینکه به درصدهای بالا برسید لازم هست با روش‌هایی آشنا بشید که فوق‌العاده میتونن به شما در رسیدن به بالا زدن دروس عمومی کمک کنند.
برای موفقیت در کنکور هم دروس عمومی و هم دروس تخصصی رو باید خوب بخونید و به دروس عمومی هم به اندازه کافی اهمیت بدید و اونها رو پشت گوش نندازید.
از اونجایی که ماهیت دروس عمومی فرار بودن اون هست مرورهای روزانه، هفتگی و ماهانه رو در برنامه ریزی خودتون در نظر بگیرید و تمامی مرورها رو برای آخر کار و نزدیک کنکور نذارید. در این صورت، در آخر کار وقتی برای مرور سراغ کتاب میرید ممکنه که تمامی مطالب از یادتون بره. یک برنامه برای مطالعه دروس عمومی داشته باشید و یک برنامه برای مرور اونها. برای انجام این کار میتونید از ابزارهایی مثل جعبه لایتنر هم استفاده کنید.
 

تعداد مشاهده (222)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "چگونه دروس عمومی را در کنکور بالای 80 درصد بزنیم"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید